Merdiven Temizlik Hizmeti

Site-Merdiven Temizlik Hizmeti

Merdiven temizliği şirketimiz, apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği sorununa profesyonel çözüm sunmaktadır. Özellikle apartman yöneticileri için büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz ve kurumsal olarak yerine getirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet de memnuniyet garantisi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini bu sayede garanti kapsamına alıyoruz.

Merdiven temizliği şirketleri apartman sakinlerinin en büyük gider kalemlerinden bir tanesi olan apartman görevlileri giderlerini minimize etmiş oluyorlar. Bu artışı ile bizim gibi merdiven ve apartman temizliği şirketlerine olan talepler her geçen gün artmaktadır. Bu konunun farkında olarak gerekli olan alt yapı ve personel eğitimlerine önem vermekteyiz ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Merdiven Temizliği Şirketi Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merdiven temizliği şirketi olarak tercih sebebi  olabilmek için önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bunların dışında diğer artılarımızı sıralamak gerekirse;

  1. Önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışıdır. Bu anlayışı hizmetimiz esnasında kesinlik ile hissedeceksiniz.
  2. Personellerimiz hizmet içi eğitimleri almaktadır. Ve yeterli tecrübeyi kazanana kadar stajer mantığı ile usta personellerimiz yanında çalışmaktadır. Sizlere göndereceğimiz personellerimiz bu aşamaları geçmiş olan deneyimli ve tecrübeli arkadaşlardan oluşmaktadır.
  3. Fiyat politikamız vermiş olduğumuz hizmetin kalitesinden ödün vermeden olabilecek en ekonomik rakamlardan belirlenmektedir. Özellikle daire sayısı çok olan apartmanlarda merdiven temizliği ücretleri çok makul rakamlara gelmektedir. Konu hakkında bizleri aramanız ve fiyat talep etmeniz gerekmektedir.
  4. Hizmet esnasında gerekli olan araç, gereç ve temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından tedarik edilmektedir. Kullanacağımız kimyasallar genel temizlik ürünleri olup sağlığa zarar verici özellikleri minimum seviye olanlar tercih edilmektedir.
  5. Daha önceden belirtmiştik ama burada tekrardan üzerinde durmak istiyoruz. Vermiş olduğumuz merdiven temizliği hizmetinde müşteri memnuniyet garantisi vardır. Ve bu garantiyi sağlaya bilmek için gerekli olan titizliği göstermekteyiz.
  6. Çoklu personel desteği hizmeti, Daire sayısının çok fazla olduğu apartmanlarda personel sayımız 1’den fazla olabilmektedir. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmet tüm katlarda aynı kalitede olması hedeflenmektedir.
  7. Apartmanlar için merdiven temizliği dışında temizlik şirketimizin yapa bileceği farklı kategoriler de hizmet suna bilmekteyiz. Bu sayede tek bir şirket ile bir çok problemi çözmüş olabiliyorsunuz.

Detaylı tüm bilgi için iletişim numalarımızı arayabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

+9 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.